Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Czy podróżowanie kamperem jest dla mnie?

Jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz czy podróżowanie kamperemjest dla Ciebie. Na szczęście są wypożyczalnie kamperów, gdzie bez problemu możesz wypożyczyć camperai sprawdzić czy pokochasz taki rodzaj podróżowania. Nie musisz od razu planować długiego wyjazdu, po prostu wynajmij kamperana weekend i wyrusz w drogę bez planu. Jeśli juz po pierwszej nocy będziesz miał dosyć to ewidentnie nie jest to twój styl życia.

Podróżowanie kamperem...

Jeśli jednak weekend okazał sie cudowny, to już wiesz że camper to cudowny sposób na podróżowanie. Zatem czas podejść do sprawy profesjonalnie i zaplanować kolejny wyjazd. Tym razem usiądź przed kartką papieru i na spokojnie zaplanuj podróż. Zastanów się na jak długo chcesz wyjechać, ile km dziennie jeździć i gdzie zatrzymać sie po drodze. I koniecznie oszacuj koszty takiego wyjazdu. Jeśli nie masz własnego samochodu kempingowego to głównym kosztem będzie opłata za wynajem kampera. Tutaj warto zapoznać się z ofertami wypożyczalni kamperówi wybrać odpowiedni samochód dla siebie.

Plusy podróżowania kamperem...

Każdy entuzjasta podróżowania kamperemna pierwszym miejscu stawia wolność i swobodę. Żadna inna forma podróżowania jej nie daje. Nawet jeśli wyjeżdzasz na wakacje własnym samochodem to i tak musisz zadbać o noclegi. W przypadku cameranocleg zawsze masz pod ręką i to Ty decydujesz gdzie i kiedy śpisz. Poza tym podróży nie musisz planować, możesz po prostu ruszyć przed siebie bez planu. I jechać tak długo aż Ci się nie znudzi. Wynajem kamperato dodatkowo świetny sposób na „wrzucenie wolniejszego biegu” w tym zabieganym świecie. Czas na pobycie z sobą, przemyślenie wielu spraw.  

Podróżowanie kamperem to przygoda…

Jeśli do tej pory nie podróżowałeś camperemto niewątpliwie czeka Cię przygoda życia. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę z pewnych ograniczeń jakie posiada wynajem kampera jednak zdecydowanie warto. Pomimo że wypożyczalnie kamperówoferują samochody na najwyższym poziomie to jednak nie odnajdą się tu ludzie przyzwyczajeni do sporych przestrzeni i szybkiego tempa jazdy. Jednak wyjazd camperemz przyjaciółmi to świetny sposób na zacieśnienie więzi i poznanie się w nietypowych okolicznościach. A wszystkie niedostatki i tak wynagrodzą Ci widoki podczas podróży. 

Wypożycz kampera już teraz!

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry