Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Gdzie kamperem na wakacje?

Nie masz pomysłu na wakacje, a może masz dosyć zorganizowanych wyjazdów i siedzenia w jednym miejscu? Proponujemy Ci wakacje na własnych zasadach. Wystarcza tylko trzy kroki. Po pierwsze spakuj rodzinkę, po drugie wynajmij kampera, po trzecie RUSZAJ W DROGĘ! 
 
Zastanawiasz się gdzie jechać? To proste, tam gdzie oczy poniosą. Kamperem możesz jechać gdzie tylko zapragniesz. Czy są jakieś lepsze lub gorsze miejsca na podróż camperem? Nie, nie ma złych miejsc. Przecież wynajem kampera jest idealnym pomysłem zarówno na podróżowanie po Polsce jak i po Europie.

Kamperem po Polsce...

Każdego roku przybywa w Polsce nie tylko wypożyczalni kamperów, ale i pięknych miejsc postojowych z rozbudowaną infrastrukturą. Nie ważne czy wybierzesz się nad morze, jezioro czy w góry, przecież wszędzie znajdziesz liczne parkingi dla kamperów. Praktycznie w każdej miejscowości nadmorskiej znajdziesz parkingi dla samochodów kempingowych. Poza tym w internecie znajdziesz wiele pięknie położonych kempingów, które możesz wcześniej zarezerwować. Przecież każdy chciałby spędzić noc nad samym morzem w Dąbkach lub podziwiać zachód słońca nad szczytami gór w Bieszczadach. Mozliwości jest wiele, a najważniejsze, że nic Cię nie będzie ograniczać.

Wynajmij kampera i ruszaj w Europę...

Polska to za mało? Zabierz dzieciaki w podróż po Europie, taka wyprawa będzie niezapomnianym przeżyciem. Koniecznie odwiedź Włochy, Grecje czy Chorwację. Wszędzie znajdziesz wiele przepięknych parkingów nad samym morzem. Dzięki swojej mobilności możesz zwiedzić zdecydowanie więcej ciekawych miejsc. A może kamperem nad fiordy? Norwegia i Szwecja słyną z wielu profesjonalnych parkingów dla samochodów kempingowych. Obecnie już w całej Europie znajdziesz  przystosowane dla kamperów miejsca postojowe, które posiadają rozbudowane zaplecze gastronomiczne oraz atrakcje dla najmłodszych. Nie tylko uzupełnisz na nich zapas wody pitnej, ale też możesz skorzystać z oferty restauracji, a dzieciaki bedą zachwycone placem zabaw czy małpim gajem.

Postaw na niezawodne kampery...

Przekonaliśmy Cie do podróży kamperem? Zrealizuj swoje marzenia i jedź gdzie oczy poniosą. Nieważne czy wybierzesz morze czy góry, zime czy lato, jedno jest pewne nasze kampery zawsze się doskonale sprawdzą. Ciesz sie z komfortu podróżowania wygodnymi i bogato wyposażonymi kamperami. Postaw na profesjonalizm – postaw na wypożyczalnie kamperów KamperowaPrzygoda.pl i zarezerwuj termin juz dzisiaj! 

Formularz wyceny i rezerwacji

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry