Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Ile kosztuje kamper?

Od zawsze samochody kempingowe uchodziły za idealny sposób na tanie i beztroskie wakacje. Ale czy opinia ta nadal jest aktualna? Wraz ze wzrostem popularnosci tego typu wypoczynku, sytuacja uległa zmianie. Obecne kampery to prawdziwe domy na kółkach, których wyposażenie przyprawia o zawrót głowy. Zatem powstaje pytanie ile kosztuje kamper?

Ile kosztuje nowy kamper?

Koszt nowego kampera to co najmniej 150 tyś zł. Oczywiście z zależności od wielkości, marki samochodu i standardu wyposażenia cena ta wygląda różnie. I nierzadko dochodzi nawet do miliona zł. Trudno się dziwić, że niewiele osób decyduje się na zakup nowego campera. 

Koszt używanego kampera

Kolejną możliwoscią jest zakup samochodu używanego. Trzeba jednak liczyć się z koniecznościa zainwestowania w taki samochód dodatkowych srodków na serwis. Samochody używane sprzedawane są najczęściej przez wypożyczalnie kamperów, które co jakiś czas wymieniają wyeksploatowane modele na nowe. Oczywiście można znaleść perełki od osób prywatnych, lecz koszt kampera używanego też nie rozpieszcza, pomimo że są zdecydowanie niższe od nowych modeli.

Ile kosztuje wynajem kampera?

Ostatnią możliwością jest skorzystanie w wynajmu krótkoterminowego czyli coraz bardziej popularnych wypożyczalni kamperów. Na szczęście wraz z popularyzacją kamperowania, przybywa też i firm oferujacych wynajem kamperów. Rosnąca konkurencja sprzyja też spadkowi cen. Zatem jeśli dopiero rozpoczynasz Kamperowa Przygodę lub gdy niewiele podróżujesz to rozwiązanie będzie zdecydowanie najlepsze.

Formularz wyceny i rezerwacji

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry