Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Kuchnia w kamperze czyli jak gotować w podróży?

Zabierasz rodzinę na wakacje w kamperze i zastanawiasz się co z gotowaniem? Chciałbyś, aby wszyscy byli zadowoleni i jedli zdrowe i smaczne potrawy, ale masz wątpliwości czy to jest możliwe.

Zdecydowanie nie doceniasz możliwości jakie dają nowoczesne samochody kempingowe. Campery wyposażone są w idealnie zaprojektowana kuchnię, tak aby maksymalnie efektywnie wykorzystać niewielką jej powierzchnię. Znajdziesz w niej nie tylko kuchenkę gazową, ale także lodówkę. Nie musisz się też martwić o naczynia czy sztućce, nasza wypożyczalnia kamperów oferuje je w standardzie.

Śniadanie w kamperze...

Płatki z mlekiem zawsze się sprawdzają. Nie ma też problemu z ich przechowywaniem, gdyż zarowno platki jak i mleko możesz zabrać w większych ilościach. A po otwarciu mleko przechowywać w lodówce. Do tego sok i porcja warzyw i jest zdrowo i smacznie. Masz ochotę na naleśniki lub kanapki? Nie ma sprawy, w kamperze na kuchence gazowej bez problemu przygotujesz także jajecznicę.

Obiad w kamperze...

Najlepszym rozwiązaniem są potrawy jednogarnkowe. I to nie dlatego że nie da się inaczej. Ale dlatego, że jesteś na wakacjach i szkoda czasu na stanie w kuchni i gotowanie. Masz w końcu odpoczywać, a nie gotować pół dnia. Na obiad czy kolacje świetnie sprawdzi się spaghetti z własnoręcznie robionym sosem czy potrawka z kurczaka i warzyw. Takie proste dania mają swój urok, a dzieciaki będą zachwycone możliwością zjedzenia pod gołym niebem. Dodatkowo produkty takie jak kasza, ryż czy makaron nie wymagają specjalnych warunków przechowywania zatem możesz śmiało zabrać ich zapas na drogę.

A może coś słodkiego?

W kamperze zrobisz także domowy budyń czy galaretkę dla dzieci. Poza wielkością, kuchnia w kamperze nie odbiega wyposażeniem od tej w twoim domu. Wszystko zależy zatem tylko od twojej wyobraźni. 

Nie zastanawiaj się dłużej!  Spakuj dzieci i ruszaj w drogę. Nasza wypożyczalnia kamperów zapewni Ci wygodny i w pełni wyposażony samochód kempingowy, abyś po prostu mógł cieszyć się urlopem.

 

Wypożycz kampera już teraz!

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry