Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni kamperów?

Podróżowanie kamperem to niewątpliwie niesamowita przygoda, a dla dzieci ogromna atrakcja. Oferty wypożyczalni kamperów kuszą promocjami i zachęcaja do wyjazdów. Pomimo wszystko większość osób ciagle wybiera zorganizowane wakacje w popularnych kurortach. Być może dlatego, że tak jest łatwiej, albo po prostu nie chcą tracić czasu na organizowanie wyjazdu. Szanujemy ich wybór, w końcu o gustach sie nie dyskutuje.

Jeśli jednak lubisz wyzwania i zawsze idziesz pod prąd to kamper jest dla Ciebie. Z własnego doświadczenia wiemy, że kto raz spróbuje podróżowania kamperem, będzie do niego wracać. Bo jak tu nie pokochać tej wolności jaką daje samochód kempingowy. Campery to po prostu styl życia, a nie tylko podróżowania. 

Obawy przed wynajmem kampera

W większości przypadków obawy przed wynajmem kampera wynikają z braku wiedzy na ten temat oraz obaw przed koniecznością poniesienia sporych wydatków. Jednak warto zdawać sobie sprawę, że obawy te są całkowicie nieuzasadnione. Jeśli planujesz wyjazd po raz pierwszy warto po prostu skorzystać z oferty wypożyczalni kamperów. W ten sposób unikniesz kosztów związanych z zakupem kampera oraz masz pewność, że wypożyczony samochód kempingowy spełnia wszystkie normy i ma aktualne badania techniczne. Innymi słowy nie ryzykujesz nic, a wręcz przeciwnie, wiele możesz zyskać.

Warto zwróć uwagę na wybór wypożyczalni kamperów.

Na licznych portalach ogłoszeniowych oraz mediach społecznościowych można znaleść wiele ofert na wynajem kamperów w atrakcyjnych cenach. Trzeba jednak podchodzić do nich ostrożnie, w końcu od wyboru kampera zależy bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich. Wiele okazyjnych ogłoszeń to oferty wystawiane przez osoby prywatne, które wynajmują kampery w okresie, gdy z niego nie korzystają sami. Należy jednak dokładnie sprawdzić taką ofertę, aby potem nie żałować. Przy wyborze oferty na wynajem kampera warto jednak, aby cena nie była jedynym kryterium. Profesjonalne wypożyczalnie kamperów chodź często oferują promocje i rabaty, jednak nigdy nie osiągną cen porównywalnych do ofert od osób prywatnych. 

Dlaczego zatem warto korzystać z oferty wypożyczalni kamperów?

Przede wszystkich wiesz co wypożyczasz i ile Cię to będzie kosztować. Firmy zajmujące się wynajmem kamperów zawsze wymagają podpisania umowy na wynajem, w której jasno określone są zasady wynajmu, a także Twoje prawa i obowiązki. Zatem nie musisz obawiać się dodadtkowych kosztów ani przykrych niespodzianek. Dodatkowo masz pewność, że kampery są ubezpieczone oraz mają ważne badania techniczne. Ale najważniejsze to, że w przypadku wypożyczalni kamperów Ty jako kierowca i twoi pasażerowie także podlegaja ubezpieczeniu. W przypadku wynajmu od osoby prywatnej tej pewnosci nie masz.

Większy komfort podróży.

Decydując sie na Wynajem Kampera warto też zadbać o komfort w trakcie podróży oraz na postoju. Wypożyczalnie kamperów dysponują samochodami z najwyższej półki, posiadającymi bogate wyposażenie i wiele dodatków uprzyjemniających podróż, jak choćby zestaw piknikowy czy schowek na rowery. Dodatkowo z uwagi na troskę o klientów oraz jakość oferowanych usług są to samochody nowe lub prawie nowe. W przypadku wynajmu od osób prywatnych oferowane samochody są przeważnie starsze i z uboższym wyposażeniem.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni kamperów to przeglądnij naszą ofertę lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie. Zapraszamy.

Wypożycz kampera już teraz!

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry