Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Podróżowanie kamperem bez tajemnic

Podróżowanie kamperem zyskuje coraz większe grono zwolenników. Z roku na rok więcej Polaków docenia plusy wynikające z tej formy podróżowania. Pokochaliśmy kampery nie tylko za swobodę jaką daje kamperowanie, ale także z uwagi na coraz większy komfort jaki zapewniają campery. 20 lat temu ten rodzaj turystyki nieodłącznie wiązał się ze spaniem w przyciasnej przyczepie kempingowej pozostawionej gdzieś na uboczu, nie wspominając już o jej wyposażeniu. Współczesne samochody kempingowe to zupelnie inna historia. Obecnie campery to w pełni wyposażone domy na kółkach oferujące komfort zarówno w trakcie podróży jak i na postoju. 

Podróżowanie kamperem, a rozmiar auta

Nasze samochody kempingowe to największe jakie można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B. Ich rozmiar przekłada się bezposrednio na komfort jaki zapewniaja swoim podróżnym. Przewagą naszych aut jest fakt, że są nie tylko bogato wyposażone ale i nowe. Kazdy lubi podróżować nowymi samochodami, bez oznak zużycia. Korzystając z oferty naszej wypożyczalni kamperów dostaniesz to co najlepsze. 

Kuchnia w kamperze

Chcemy, aby nasi klienci czuli się dopieszczeni, dlatego nasze campery posiadają w pełni wyposażoną kuchnie łącznie z naczyniami. Nie musisz zatem martwić się o drobiazgi. Wszystko masz na miejscu. W kuchni znajdziesz nie tylko ergonomicznie zaprojektowaną kuchenkę, ale także praktyczną lodówkę. Dzięki temu gotowanie w trakcie podróży będzie przyjemnością, a nie udręką. Dodatkowo w cenie wynajmu kampera otrzymujesz stolik i zestaw krzeseł kempingowych, abyś mógł cieszyć się śniadaniem na łonie natury czy kolacją pod gwiazdami. 

Przestrzeń bagażowa, a podróżowanie kamperem...

Wiemy że podróż z dziećmi jest zawsze wyzwaniem. Dlatego nasze kampery posiadają wiele praktycznych schowków, w których na pewno pomieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy. Dodatkowym atutem naszych aut jest zamykany bagażnik na rowery. Dzięki niemu nie musisz się martwić o swój sprzet wystawiony na działanie warunków atmosferycznych. W bagażniku zmieści się także wózek dziecięcy, dzięki czemu podróż będzie jeszcze bardziej wygodna.

Spanie w kamperze

Do twojej dyspozycji jest duże komfortowe łóżko, które możesz podzielić na dwa mniejsze. Do tego oczywiście wygodne materace i moskitiery w oknach, aby komary nie dokuczały Ci podczas snu. W naszych autach na prawdę wypoczniesz.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni kamperów i wynajmij kampera juz dzisiaj! Zapraszamy!

Wypożycz kampera już teraz!

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry