Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Wynajem kampera na wakacje czyli podróż na własnych zasadach...

Z roku na rok wynajem kampera na wakacje zyskuje na popularności jako idealny sposób na urlop z dziećmi lub przyjaciółmi. Moda na wyjazdy kamperem przywędrowała do nas zza oceanu, a konkretnie ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie kochają campery i uważają podróżowanie nimi za świetny pomysł na zwiedzanie kraju.
Nad Wisłą także podróże kamperem zyskują coraz więcej zwolenników, pomimo że zakup samochodu kempingowego jest nie lada wydatkiem. Rozwiązaniem jest tu wypożyczalnia kamperów, których u nas w kraju powstaje coraz więcej. Dzięki temu nie musisz kupować od razu campera, aby cieszyć się kamperowaniem.  

Kamper czyli swoboda...

Wynajem kampera daje Ci wolność i swobodę. Nie ograniczają Cię miejsca, terminy ani czas. Możesz jechać gdzie oczy poniosą bez planu i rezerwacji i nie musisz martwić się, że nie podoba Ci się okolica lub pogoda się popsuła. Nie podoba Ci się w danym miejscu? Nie ma sprawy, po prostu wsiadasz do campera i jedziesz dalej. Chcesz zostać dłużej to zostajesz. Kamper sprawia, że jestes panem swojego czasu.

Camper czyli dom na kółkach...

Zdażyło Ci się żałować, że na wakacjach nie jest jak w domu? Zapomniałeś czegoś? Wynajmując kampera nie masz tego problemu, ponieważ samochód kempingowy jest w pełni wyposażonym „domem na kółkach” i w zasadzie tylko od Ciebie zależy jak bardzo luksusowy jest to dom. Samochody kempingowe posiadają lodówkę, kuchenkę gazową, toaletę i prysznic. Nie musisz się także martwić o naczynia kuchenne czy stolik ogrodowy i krzesła. Oczywiście jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez zmywarki lub klimatyzacji to są też campery, które mają je na wyposażeniu. Warto poszukać odpowiedniej wypożyczalni kamperów, która w pełni spełni twoje oczekiwania.  

Ile kosztuje wynajem kampera?

Wszystko zależy od wielkości samochodu kempingowego, jego wyposażenia oraz terminu wyjazdu. W sezonie wysokim jest to koszt ok 500 zł za dobę ale dodatkowo trzeba doliczyć jeszcze kaucje w wysokości ok. 5000 zł, która jest zwracana po zakończonym wynajmie. Warto jednak zwrócić uwagę co konkretnie zawiera kwota wynajmu kampera, gdyż zależy to od wypożyczalni kamperów. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że w tej cenie mamy podróż i nocleg dla 5-os. To zdecydowanie się opłaca. Często też dłuższy najem lub wynajem kampera w konkretnym terminie pozwala na uzyskanie dodatkowych rabatów. 

Formularz wyceny i rezerwacji

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
Na wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry