Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Wypożyczalnia kamperów czyli na co patrzeć podczas wyboru kampera...

Nie od dzisiaj wiadomo, że wynajem kampera to świetny sposób na wakacje na własnych zasadach. Jeśli lubisz być panem własnego czasu to kamper jest dla Ciebie. Korzystając z szerokiej oferty wypożyczalni kamperów nie tylko zyskujesz swobodę ale też nie musisz wydawać majątku na własnego kampera. Ważne jednak, aby wybrać właściwą wypożyczalnie kamperów. Ala jak to zrobić? 

Cena wynajmu kampera

Cena to najczęściej pierwsze kryterium wyboru wypożyczalni kamperów, ale czy słusznie? Oczywiście jest ważna, ale zdecydowanie nie najważniejsza. Warto pamietać, że jej wysokość w dużej mierze zależy od rejonu Polski oraz terminu planowanego wyjazdu.  Na wysokość ceny wynajmu kampera ma też oczywisty wpływ marka i standard wyposażenia campera. Warto dokładnie sprawdzić co zawiera się w podawanej przez wypożyczalnie kwocie wynajmu. Często bowiem, aby obniżyć koszty wynajmu kampera część wyposażenia wymaga dodatkowych opłat np. za zbiornik wody czy zestaw biwakowy. Ważne, aby wybrać rzetelna wypożyczalnie kamperów, która nie stosuje kruczków i ukrytych kosztów.

Wybór kampera, a bezpieczeństwo...

Skoro nie cena to co powinno być głównym kryterium wyboru kampera? Wybierając wypożyczalnie kamperów warto zwrócić uwage na campery jakie oferuje. W końcu to od ich jakości zależy bezpieczeństwo nasze i wszystkich, którzy z nami podróżują. Przeglądając oferty warto wybrać takie, gdzie mamy do dyspozycji samochody nowe lub prawie nowe. To daje nam pewność, że ich stan techniczny będzie idealny. Im nowszy samochód tym większa pewność jego niezawodności. Marka samochodu jest sprawą zdecydowanie drugorzędną. Poza tym chyba każdy chciałby podróżować nowiutkim kamperem, bez wiekszych sladów użytkowania.

Wyposażenie kampera jest ważne

Wynajmując kampera decydujesz sie w nim zamieszkać na czas podróży, ważne zatem aby jego wyposażenie dawało Ci komfort w trakcie wyjazdu. Warto wybrać dobrze, aby potem nie żałować. Wybierając wypożyczalnie kamperów zwróć uwage jak wyposażone są oferowane campery. Czy mają lodówkę, wygodne łóżka, kuchenkę gazową? A może warto wybrać samochód kempingowy, do którego zapakujesz rowery dla całej rodziny i który posiada wygodna łazienkę z prysznicem. Warto też aby miał sprzet biwakowy – stół i komplet krzeseł.

Formularz wyceny i rezerwacji

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
Na wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry