Zadzwoń: 606-166-300

Wakacje kamperem. Zarezerwuj termin

Jak założyć wypożyczalnie kamperów?

Wraz z popularyzacją caravaningu w Polsce wzrasta zapotrzebowanie na firmy oferujące wypożyczanie kamperów. Dzieje sie tak, ponieważ Polacy pokochali wynajmowanie samochodów. W dużej mierze jest to spowodowane kosztem zakupu campera. Po prostu, nie każdego stać na zakup samochodu kempingowego. Poza tym część osób chce najpierw spróbować jak to jest podróżować kamperem, zanim zdecyduje się na jego zakup. Wszystko to sprawia, że co roku przybywa profesjonalnych wypożyczalni kamperów oraz osób prywatnych oferujących wynajem własnego samochodu kempingowego.

Wypożyczanie kamperów jako sposób na biznes.

Jeśli prześledzi się fora internetowe poświecone kamperowaniu to łatwo zauważyć zainteresowanie tego rodzaju biznesem. Wypożyczalnie kamperów zakładają przede wszystkim pasjonaci podróżowania, którzy sami sporo jeżdzą camperem. Naturalnym początkiem jest wypożyczanie kampera, gdy sami z niego nie korzystacie. Wydaje sie to dobrym rozwiązaniem, które pozwala na częściowy zwrot inwestycji z tytułu jego zakupu. 

Kolejnym krokiem jest zakup lub leasing kolejnych pojazdów. Dlatego właśnie większość działających na rynku wypożyczalni kamperów to małe firmy, przeważnie rodzinne. Czy to niedobrze? Wręcz przeciwnie. Właścicielom takich firm, które dopiero budują markę, bardziej zależy na klientach i ich zadowoleniu. Zdają sobie sprawę, że zadowolony klient poleci jego wypożyczalnie swoim znajomym i będzie żywą reklamą.

Wybór kampera, który najlepszy?

Pierwszym wyzwaniem przed jakim staniesz zakładając wypożyczalnie kamperów to wybór samochodów kempingowych do swojej floty. Czy warto kierować się marką? Najważniejsze to wybrać niezawodny samochód, taki który zbiera pozytywne opinie. W końcu, aby zarabiać kamper musi jeździć, a nie ciągle stać w serwisie. Oczywiście warto też zwrócić uwagę na wyposażenie campera. Klienci szukają komfortowych aut, dlatego warto wybrać model gwarantujący przestrzeń w trakcie postoju i wygodę w trakcie drogi. 

Cena kampera?

Wszystko zależy od Ciebie, ile chcesz i możesz wydać na zakup campera. Ceny kamperów są różne i zależą od wielu czynników. Na koszt zakupu wpływa marka samochodu, jego wielkość oraz standard wyposażenia. Ceny zaczynają sie od 300 tyś. Lecz górnej kwoty praktycznie nie da się określić. Przed planowaniem zakupu warto wliczyć w koszty także jego ubezpieczenie. To dodatkowy wydatek w wysokosci od ok. 7 tyś do kilkudziesięciu tysiecy złotych. Jednak decydując sie na wypożyczanie kamperów nie można go pominąć.

Wypożyczanie kamperów czy warto?

Jeśli kochasz podróże i chcesz zarażać tą pasja ludzi to na pewno tak. Oczywiście jak każdy biznes wymaga sporych inwestycji na początku. Można także ograniczyć poczatkowe koszty decydując się na leasing kamperów zamiast zakupu. 

Wypożycz kampera już teraz!

Podaj termin wyjazdu, aby dowiedzieć się o koszcie. Wypełnij formularz i zarezerwuj swój termin 

Rabat 5% dla najmów dłuższych niż 14 dni
Rabat 5% dla stałych klientów
W wakacje opłata serwisowa gratis

    Koszt wynajmu: ???**

    * pola wymagane
    ** cena brutto (z Vat 23%), orientacyjny koszt wyliczony dla kampera Sunligh v66, nie uwzględnia rabatów, opłaty serwisowej
    Administratorem danych  osobowych jest Peksoft Przemysław Konopiński z siedzibą w Jaroszowa Wola, ul. Główna 2c. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z klauzulą informacyjną.
    Przewiń do góry